• Fonta izmērs
  • Kontrasts
  • Vairāk

"Anekdošu virpulis 2024" Sēlijā

2024. gada 4. martā Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļā uz anekdošu stāstnieku konkursa “Anekdošu virpulis 2024” pusfinālu pulcējās Sēlijas un Jēkabpils novada labākie anekdošu stāstnieki no Ābeļiem, Krustpils, Dignājas un Zasas, lai izstāstītu mīļākās anekdotes un visneparastākos atgadījumus no dzīves. Konkursa dalībnieki sacentās, pēc kārtas stāstot pa vienai anekdotei. Konkursa pusfinālā pavisam  kopā tika izstāstītas 289 anekdotes!

Ievērojot vērtēšanas kritērijus un konkursa nolikumu, katram pusfināla dalībniekam, lūkotāji piešķīra Dižā, Lielā vai Mazā smīdinātāja nosaukumu. Dižā smīdinātāja titula ieguvēji pārstāvēs Sēliju novadu konkursa finālā, kur viņi tiksies ar citu novadu labākajiem smīdinātājiem. Pēc lūkotāju lēmuma šī gada 1. aprīlī uz finālu Rīgā dosies: Samanta Bernāne un Markuss Rubins no Zasas vidusskolas, Dārta Ķiploka, Beāte Plāne un Samanta Kusiņa no Dignājas pamatskolas, Sandra Loreta Kapača no Ābeļu pamatskolas un Andris Rjaposovs no Krustpils pamatskolas. 

Paldies skolotājām: Ivetai Bērziņai, Aīdai Bikauniecei un Zaļinai Višņakovai par jauno stāstnieku iedvesmošanu un konkursa dalībniekiem- par prieka un smaidiem piepildīto dienu!

Konkursu organizēja:Jēkabpils novada Izglītības pārvalde un Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrs. Paldies par atbalstu lieliskajam Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļas kolektīvam!

Lai smaidiem piepildīts pavasaris!

Foto: Madara Bicāne