• Fonta izmērs
  • Kontrasts
  • Vairāk

Saules izrakstīta

Saules izrakstīta

No 12. februāra līdz 14. martam Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra Mazajā zālē būs apskatāma Jēkabpils novada izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa dalībnieku mākslas darbu izstāde.

Sniedzot iespēju skolas vecuma bērniem un jauniešiem piedalīties  XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā, Valsts izglītības satura centrs rīko vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “SAULES RITMI”.

Izmantojot daudzveidīgus mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus, konkursa dalībnieki aicināti atspoguļot sauli - saules zīmi dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās, veidot darbus radošo industriju jomā, foto, datorgrafiku, animāciju, kā arī vides objektu skices un trīsdimensiju maketus.

Konkursa pirmajai kārtai Jēkabpils novadā savu dalību pieteikuši audzēkņi no Salas vidusskolas, Zasas vidusskolas, Aknīstes vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas, kā arī no Bērnu un jauniešu centra.

Pēc izvērtēšanas, darbi ar augstāko vērtējumu tiks izvirzīti uz konkursa otro – reģionālo kārtu, kas 25. aprīlī notiks Līvānos.