• Fonta izmērs
  • Kontrasts
  • Vairāk

Turpinām izaicinājumu erudīcijas spēlē V.I.P.

4.martā V.I.P. spēles izaicinājumu piedzīvoja 2 jauniešu kluba “13.pirmdiena” komandas. Kapteiņa Jāņa Utināna, kas ir Latvijas patriots, mazais uzņēmējs, divu mazu razbainieku tētis, kuram patīk plēst jokus un piekrist izaicinājumiem, komandā spēlēja Salvis Skurjats  (jauniešu kluba vecbiedrs. Pēc izglītības un sirdī  inženieris. Patīk doties garākos pārgājienos, piedzīvojumos dabā. Draugu vidū pazīstams kā  latviešu valodas kultūras un gramatikas turētājs. Racionāls un liels kafijas mīļotājs) un Rihards Ražinskis, kurš internetā zināms arī kā SnipeRichie. Brīvo laiku viņam patīk pavadīt straumējot videospēles, skatoties filmas un seriālus, trenējoties brazīļu-jiu-jitsu, kas tiek saukts arī par cilvēku šahu. Ikdienā meklē labākos risinājumus saules paneļu uzstādīšanai privātmājām.

Otrā komandā spēlēja kapteinis Dmitrijs Perminovs. Viņš ir molekulārais biologs, ģenētiķis, kuram patīk izprast dabas noslēpumus, visvairāk estētiku mikroskopā. Brīvajā laikā spēlē datorspēles, pavada laiku pie dabas. Patīk skatīties anime. Diezgan daudz laika pavada lasot zinātnisko literatūru. Dmitrija komandas biedrenes Krista Ūbele, kas ir  finanšu speciāliste un  arī Rīgas Tehniskās universitātes studente.  Brīvajā laikā labprāt bauda Latvijas dabu un pavada laiku kopā ar ģimeni. Seko  līdzi politikas notikumiem un nodarbojas ar labdarību. Patīk ceļot un fotografēt.

 Undīna Marija Voino  (ļoti aktīva jauniete. Interesējas par politiku un kultūru. Ikdienā piedalās debatēs, organizē pasākumus un vienmēr gatava visiem izaicinājumiem.)

11.martā startēs 2 meiteņu komandas: Kapteines Lienes Martinsones- Bērzkalnes, kura ir  jauniešu kluba “13.pirmdiena” vecbiedre, ārste, mācībspēks anatomijā, pētniece, mamma un sieva. Lienes komandā spēlēs Evelīna Stikāne, kura pašreiz pārstāv jauniešu klubu “13.pirmdiena” un Eva Plaude, kas ir jauniešu klubu “13.pirmdiena” vecbiedrs. Sevi dēvē par  mūžīgo studenti, kura nemitīgi kaut ko mācās un apgūst

Kapteines Annas Fedulovas (aktīva un atraktīva persona, kura nevar izdzīvot bez kafijas) komandā 2 kluba dalībnieces, kuras vēl pagājušajā gadā  aktīvi iesaistījās lokāla un starptautiska mēroga projektos, organizēja labdarības akcijas, pasākumus un vasaras nometnes. Daniela ir viena no   iniciatoriem raidieraksta jauniešiem par aktuālām tēmām #aizmikrofona izveidei. Daniela Umbraško_Gramane  mācās juridiskajā fakultātē, paralēli tam, ir ļoti liels mūzikas fans un dzied jau no pašas bērnības. Daniela Umbraško_Gramane  mācās juridiskajā fakultātē, paralēli tam, ir ļoti liels mūzikas fans un dzied jau no pašas bērnības Evija Sīpoliņa sevi raksturo kā enerģisku un ar pozitīvu enerģiju apveltīta jaunieti, kas šobrīd studē Biznesa vadības koledžā personāla psiholoģiju un cilvēkresursu vadību.

Tiekamies 11.martā V.I.P. spēlē TV ekrānos!